Produkty firmy O&O s.r.l.

Firma O&O s.r.l. se specializuje na vývoj a výrobu
automatických silničních a vjezdových závor,
automatických i manuálních výsuvných sloupů (pollery)
pohonů pro brány a vrata.
O&O S.r.l. existuje již více než 40 let
a během této doby se stala celosvětově známou díky dvěma slovům:
KVALITA a BEZPEČNOST,
vlastnostmi všech produktů, které vyrábí a prodává.

Zákazníci na výrobcích O&O kromě kvalitního zpracování, dlouhé životnosti a bezproblémového chodu mechanických částí i elektroniky (spolehlivě fungují i ve ztížených klimatických podmínkách), oceňují také elegantní a zároveň praktický design, propracovaný v každém detailu.
Novinky pro rok 2011 a 2012

V roce 2011 a 2012 firma O&O vyvinula nové modely závor a výsuvných sloupů:

Automatické závory O&O NIGHT&DAY 3 a 5 Vylepšením závor NIGHT&DAY jsme vyvinuli nový model NIGHT&DAY 3 speed - naši nejrychlejší a nejvýkonnější automatickou závoru. Která je nejen velice rychlá (čas otevření pouhých 0,8 sekundy), ale také bez problémů zvládne i velmi intenzivní provoz (20 000 cyklů/den) ve ztížených klimatických podmínkách. Certifikace z CERMET laboratoří. Více ...
Automatické závory O&O UP&DOWN 3, 4, 5 a 6 Velkými změnami prošly modely závor řady UP&DOWN. Modernizací prošel nejen venkovní design, který je nyní elegantnější a praktičtější (na zaobleném vrchu se nedrží voda), ale největší změny se odehrály uvnitř.
Je zde zcela nový pohon a převodovka inspirované těmi z nejvýkonnějších modelů NIGHT&DAY a také nová řídící jednotka s optickým enkodérem polohy ráhna.
Ty spolu umožňují kromě rychlejšího zvednutí závory (u 3m ráhna je nastavitelná od pouhých 2,5 sekundy) také automatické snížení rychlosti při dojezdu do krajních poloh.
Největší novinkou je ale především možnost využít dlouhé ráhno do délky až 6 metrů (rychlost otevření je nastavitelná od 4 sekund do 9 sekund).
Samozřejmostí, jako i u ostatních závor O&O, je zde automatická reverzace chodu při nárazu na překážku, aby nedošlo k poškození např. vozidla.
Vzrostla tedy jejich odolnost a výkonnost, ale zároveň jsou dostupné za velice zajímavou cenu. Více ...

Hydraulické automatické výsuvné sloupy GRIZZLY pro intenzivní použití až 2'900 manévrů za den. Od dubna 2012 pro Vás máme automatické hydraulické výsuvné sloupy GRIZZLY. Jsou určené na místa s vysokým provozem až 2900 cyklů vysunutí/zasunutí za den.
Tyto hydraulické výsuvné sloupy mají průměr našeho nejodolnějšího modelu DEFENDER, výšku 600 mm nebo dokonce 800 mm a jejich rychlost vysunutí je nyní pouhých 5s resp. 6s (pro vyšší model). Více ...